ZOO BĚH

Seriál virtuálních závodů, kterými podporujeme zvířátka ze zoo

Každý měsíc adoptujeme ze zoo minimálně jedno vybrané zvířátko, kterému tak přispějem na krmivo po dobu 12 měsíců, nebo přispějeme zoo na podporu celého chovu.
Každý měsíc nová originální dřevěná medaile.

ZOO BĚH SPECIÁL
po stopách našich zvířátek

 

   Termín:
pá 10. 12. - ne 9. 1., 23:59 hod.

   Registrace:
do 9. 1., 20:00 hod.

   Disciplíny / tratě:

Běh
500 km

Canicross
500 km

Turistika
500 km

Běžecké lyžování
500 km

   Místo:
Kdekoliv

   Startovné:
Zdarma

Účastnický diplom bez uvedení cílového pořadí.

 

Registrace do závodu

Startovní listina

 

...

 

Co svou účastí získám?

  • Podopříš adopci zvířátek ze zoo, kterým tak přispějeme na krmivo po dobu 12 měsíců, nebo podpory celého chovu.
     
  • Originální účastnickou medaili, kterou ti zašleme do 10 pracovních dnů po skončení závodu na adresu do schránky.
     
  • Startovní číslo s tvým jménem a zvolenou délkou trasy, které si můžeš vytisknout a běžet s připnutým číslem.
     
  • Účastnický diplom s tvým jménem, dosaženým časem a umístěním v závodě (ke stažení v elektronické podobě).

 

Pokud se necítíš dobře, zůstaň raději doma, žádná medaile nestojí za případné zdravotní problémy. Při aktivitách dbejte aktuálních nařízení vlády. Nejedná se o organizovaný závod, každý se účastní sám na vlastní nebezpečí v rámci své pohybové aktivity v přírodě.

 

Virtuální závod pro děti a dospělé

Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh běhu a skutečně jej poběžíš.
Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, které si odběhneš svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek.

Vyzvi na závod i své přátele a kamarády. Poznej virtuální závody jako způsob zdravého životního stylu i jako zábavu pro celou rodinu a přátele, se kterými můžeš sdílet zážitky i na dálku. Virtuální závody jsou skvělý způsob jak zůstat fit po celý rok. Měj hlavně dobrý pocit z běhu, kterým jsi udělal(a) něco pro zlepšení tvého zdravotního stavu.

Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodu či výzvy, vyrazit na trať a zaslat důkaz, že máš splněno.

 

Jak na to?

Registrace

Nejprve si zvol trasu závodu a zaregistruj se. Nepřeceňuj své síly a zvol si trasu přiměřenou tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Po registraci ti zašleme na e-mail souhrnné informace o tvé registraci a informace jak po dokončení zaslat důkaz o absolvování tvého běhu.
Vystavíme ti startovní číslo, které najdeš na stránce s tvou egistrací. Číslo si můžeš vytisknout a absolvovat trasu s připnutým číslem.

 

Splň cíl a pošli důkaz

Naplánuj si kdekoliv ve tvém okolí trasu dle zvolené délky závodu a vyraž na ní v termínu závodu.

Nezapomeň si svou aktivitu zaznamenat na chytré hodinky, nebo v mobilní aplikaci, např.:

 

 

Po dokončení nahraj dle instrukcí v e-mailu důkaz o absolvování aktivity v podobě screenshotu obrazovky z tvé sportovní aplikace, kde bude vidět datum absolvování, délka trasy a čas trvání. Následně vše zkontrolujeme a zapíšeme tvůj dosažený čas do výsledkové listiny.

Fotografii s důkazem o absolvování nahraj nejdéle do data konce závodu.
Po tomto termínu nebude možné výsledek dodatečně nahrát a tvá aktivita nebude ve výsledkové listině.

 

ZOO BĚH 17

Adventní nadílka

5. 11. - 5. 12.

Registrace

ZOO BĚH SPECIÁL

Po stopách našich zvířátek

10. 12. - 9. 1.

Registrace

ZOO BĚH 18

Hledá se Rajský ostrov

7. 1. - 6. 2.

Registrace

 

Společně jsme adoptovali a přispěli

surikaty vlnkované - Zoo Na Hrádečku (30 000 Kč), surikaty vlnkované - Zoo Dvorec (30 000 Kč), Slon africký - Zoo Zlín (65 000 Kč), 3x tučňák brýlový, ara vojenskýara červenouchý, kakadu palmový - Zoo Ústí nad Labem (70 500 Kč), podpora celého chovu v Zooparku Stěžery (88 920 Kč), pomoc tornádem poničené Zoo Hodonín (280 100 Kč), podpora chovu hrochů - Zoo Ostrava (60 000 Kč)podpora celého chovu v Zooparku Stěžery (63 670 Kč), všechny lvi a podpora celé zoo Biopak Štít (191 740 Kč), podpora celé Zoo Hluboká (302 670 Kč), medvěd plavý - Zoo Hluboká, medvěd hnědý - Zoo Hluboká, podpora chovu všech lachtanů jihoafrických (80 000 Kč) - Zoo Praha, vari bělopásý - Zoo Praha, Ibis černohlavý - Zoo Praha, podpora chovu všech zeber (40 000 Kč) - Safari Park Dvůr Králové, podpora chovu všech zeber Chapmanovy (20 000 Kč) - Zoo Liberec, podpora chovu všech zeber bezhřívých (20 000 Kč) - Zoo Liberec, 2x zebra Chapmanova - Zoo Hodonín, sovice sněžní - Zoo Faunapark Horní Lipová, velbloud dvouhrbý - Zoo park Vyškov, kočka sibiřská - Zoo park Vyškov, podpora chovu všech zvířaz v Zoo Plasy, podpora všech hendikepovaných a zraněných živočichů - Para zoo Vlašim, podpora chovu všech zvířaz v Zoo Chleby, panda červená podpora celého chovu - Zoo Liberec, Zoo Zlín, Zoopark Chomutov, 2x sob - Zoopark Chomutov, 4x vlk arktický - Zoo Tábor, 2x vlk iberský - Zoo Jihlava, zubr evropský - Zoo Tábor, kráva Cachena - Zoo Tábor, 2x šimpanz - Zoo Brno, tamarýn bělohubý - Zoo Ústí nad Labem, kočkodan diadémový - Zoo Ústí nad Labem, žirafa Rotschildova - Zoo Olomouc, 4x tygr sumaterský - Zoo Jihlava, 2x medvěd malajský - Zoo Ústí nad Labem, gepard štíhlý - Zoo Ústí nad Labem.

 

 

 

 

 

Společně jsme uběhli 184 856 km, děkujeme.

Seriál virtuálních závodů Zoo běh a chůze

Každý měsíc přispíváme na zvířátka ze zoo, každý měsíc nové medaile a nové zážitky.

Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Ochrana os. údajů